Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez

Medaliści w brazylijskim ju-jitsu

DODANO: 2015-12-10 11:19:45

W sobotę 28 listopada w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Policach odbył się turniej Aveppi Cup w brazylijskim  ju-jitsu dzieci do lat 15 organizowany przez Klub Sportów Walki Energy Gold Team w Police. Do rywalizacji stanęło ponad 220 zawodników z całego województwa zachodniopomorskiego. Gratulujemy naszym młodym reprezentantom.

Dnia 21.11.2015 w Kaliszu Pomorskim odbyła się gala sportów walki w formule K1. Drużynę Fight Academy Dobrzany zaprezentowało dwóch zawodników - w kategorii seniorów Mateusz Bykowski, oraz w kategorii juniorów Kacper Szkudlarek. Mateusz zwyciężył swój pojedynek na punkty, natomiast Kacper niejednogłośną decyzją sędziów po bardzo wyrównanym pojedynku musiał uznać wyższość rywala. Gratulujemy zawodnikom.

Więcej informacji dotyczących gali i rozwijającej się sekcji Kickboxingu w Dobrzanach na https://www.facebook.com/fightacademydobrzany/?fref=ts.

W dniach  17- 18 października w Koszalinie odbyły się I Mistrzostwa  Europy w Brazylijskim  Jiu Jitsu. W zawodach brało udział ok. 500 zawodników.

Dobrzany reprezentowali zawodnicy działającego już od 4 lat klubu Gold Team. Nasi sportowcy rywalizowali o zwycięstwo w kategorii wiekowej 11-13 oraz  13-15 lat. Zwycięzcami w swoich kategoriach okazali się Kacper Stępnik zdobywając 2 złote medale oraz Patryk Dziakowski - srebro.

Młodym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W  sobotę dnia 10 października 2015 r. tym razem  w Stargardzie, odbył się  turniej piłki nożnej Orlików. Udział w rozgrywkach wzięli: Dobrzany, Stargard, Ińsko, Chociwel, Chlebowo. Zorza Dobrzany zajęła V miejsce. Następny turniej piłki nożnej Orlików odbędzie się w Chociwlu. Zapraszamy do kibicowania młodym zawodnikom.

W dniu  4.10.2015 r. w Dobrzanach na boisku sportowym „Orlik 2012” odbył się turniej piłki nożnej Orlików, w którym udział wzięli: Zorza Dobrzany, Błękitni Stargard, Kluczevia Stargard, Ina Ińsko, Piast Chociwel  i  Rolpol Chlebowo.

Zawodnicy Zorzy Dobrzany zajęli II miejsce. Za najlepszego bramkarza w tym turnieju uznany został  Jakub Jękot  z Dobrzan. Serdecznie gratulujemy.

06 czerwca 2015 r. o godzinie 10:00  na stadionie miejskim w Dobrzanach odbyły się międzygminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach wzięło udział 13 jednostek OSP, które reprezentowały Gminę Chociwel, Ińsko, Marianowo, Suchań i Dobrzany.