Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Pogoda

Bo pomysły są od tego... aby realizować je na całego! Rusza nabór do kolejnej edycji akcji Masz Głos

DODANO: 2016-09-05 12:02:20

O akcji Masz Głos:

Prowadzona przez Fundację im. Stefana Batorego akcja Masz Głos wspiera mieszkańców i mieszkanki z całej Polski w działaniu na rzecz najbliższego otoczenia, we współpracy z władzami lokalnymi. Przypomina, że mieszkańcy mają prawo decydować o tym, co dzieje sie wokół nich, bo samorząd to nie tylko władze, lecz wszyscy mieszkańcy i mieszkanki. Od 2002 roku udział w akcji wzięło ponad 1700 grup, organizacji i instytucji z ponad 850 gmin w całej Polsce.

Zarejestruj się już dziś za pośrednictwem strony www.maszglos.pl i weź udział we wrześniowych szkoleniach. Nabór do akcji trwa do 30 września.

Dołącz do akcji!

 

czytaj więcej →

Dożynki 2016

DODANO: 2016-08-31 09:41:34

W niedzielę 28  sierpnia br. odbyły się Dożynki Gminne 2016. Obchody tegorocznego święta plonów rozpoczęły się od uroczystej Mszy Świętej Dziękczynnej w intencji rolników, sadowników, ogrodników, działkowców i  ich rodzin, która odbyła się w Kościele Parafialnym pw. Św. Michała Archanioła w Dobrzanach. Mszę Św. z udziałem chóru A'Passionata celebrował ksiądz proboszcz Krzysztof Musiałek.
Po Mszy Św. korowód z wieńcami dożynkowymi, w asyście zespołu Biesiada pod przewodnictwem Starostów dożynek Agnieszki Tomporowskiej i Michała Kacprzyka, mieszkańców Dobrzan oraz zaproszonych gości przeszedł do Parku Miejskiego w Dobrzanach. Na miejscu na wszystkich mieszkańców czekał poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasta. Tam też komisja konkursowa poddała ocenie tegoroczne wieńce przygotowane przez następujące sołectwa Biała, Błotno, Bytowo, Lutkowo, Szadzko. Nagrodę główną GRAND PRIX na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy” otrzymało Sołectwo Błotno, pozostałe sołectwa otrzymały honorowe wyróżnienia.

 

czytaj więcej →

DODANO: 2016-08-25 17:43:10

Burmistrz Dobrzan ogłasza

 przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż pojazdu

1. Opis przedmiotu sprzedaży

Motorower GB STREET Yamasaki YM50-8

-rok produkcji: 2014,

-pojemność 50,00 cm3,

-przebieg: 1281 km,

-pojazd nosi ślady normalnego użytkowania,

-do pojazdu dołączony jest kask.

czytaj więcej →

DODANO: 2016-08-19 06:47:30

PROGRAM SZKOLENIA

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się  czym są zanieczyszczenia powietrza,  jakie niosą ze sobą skutki i koszty dla zdrowia ludzkiego, środowiska i gospodarki. 

czytaj więcej →

Informacja dla hodowców

DODANO: 2016-08-17 08:53:35

W dniu 19.08.2016 r. o godzinie 10.00 w siedzibie ZODR w Barzkowicach odbędzie się spotkanie, którego tematem będzie bioasekuracja w aspekcie realnego zagrożenia ASF(afrykańskim pomorem świń).

Jednocześnie informuje się, że do połowy września nie będą odbywać się dyżury doradcy rolniczego w Dobrzanach z powodu przygotowań do targów w Barzkowicach

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy