Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Pogoda

Odwołanie spotkania informacyjnego "Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na szkolenia"

DODANO: 2015-08-04 11:22:57

Uprzejmie informujemy, że zaplanowane na 5 sierpnia br. w Pyrzycach spotkanie informacyjne – „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na szkolenia” zostaje odwołane.

Przedsiębiorstwa chcące realizować projekty szkoleniowe serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pyrzycach.

czytaj więcej →

Zaproszenie - konkurs fotograficzny

DODANO: 2015-07-31 14:03:51

Szanowni Państwo,

W związku z wystawą Grand Press Photo 2015, która zagości w szczecińskiej Galerii Kaskada, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz oraz magazyn „Press” zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym.

Autorzy najciekawszych prac otrzymają zaproszenia do Filharmonii w Szczecinie na warsztaty prowadzone przez Maksymiliana Rigamontiego, doświadczonego fotoreportera, kilkukrotnego laureata Grand Press Photo, autora Zdjęcia Roku 2012. Warsztaty łączące teorię z praktyką będą nie tylko możliwością zdobycia nowych umiejętności, ale też okazją do oceny już posiadanych. Albowiem autorzy najlepszych fotografii powstałych w trakcie warsztatów otrzymają vouchery o wartości 2000 i 500 zł.

Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie:

http://www.grandpressphoto.pl/

Termin nadsyłania prac mija 5 sierpnia br.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy