Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Pogoda

Gminny Dzień Dziecka

DODANO: 2016-06-09 09:13:26

Dnia 4 czerwca 2016 r. w Parku Miejskim w Dobrzanach odbył się Dzień Dziecka. Najmłodsi mogli skorzystać z wielu atrakcji m.in.: dmuchanej zjeżdżalni, wspólnych zabaw z chustą animacyjną. Wielkim zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się zabawa w poszukiwaczy złota, malowanie twarzy oraz puszczanie baniek mydlanych. Przewidziany został również drobny poczęstunek w postaci waty cukrowej i słodyczy, które rozdawała nasza pluszowa maskotka – Jakubek. Sponsorem obchodów Dnia Dziecka była firma „FOREST” Spółka z o.o. w Szczecinie, której serdecznie dziękujemy.

Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzanach  w ten upalny dzień zapewniła dzieciom zabawę w pianie jak również orzeźwiający prysznic prosto ze strażackiego szlaucha. Chętnych i odważnych nie brakowało.

W tym dniu w Dobrzanach miał miejsce również IX Miedwiański Zlot Pojazdów Zabytkowych. Mieszkańcy mogli  podziwiać stare zadbane pojazdy zabytkowe, każdy mógł oddać głos na najciekawszy z nich. Burmistrz Dobrzan Anna Gibas nagrodziła pucharami wybrane przez mieszkańców  pojazdy.

Galeria zdjęć Gminny Dzień Dziecka

Galeria zdjęć IX Miedwiańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych

czytaj więcej →

Uwaga rolnicy !!!

DODANO: 2016-06-08 08:06:41

Dyżur na terenie Gminy Dobrzany doradca będzie pełnił w:
- środę  8 czerwca w terenie
- czwartek 9 czerwca w terenie
- piątek 10 czerwca  w Urzędzie Miejskim w Dobrzanach
- sobotę 11 czerwca w terenie
W celu wypełnienia wniosku - kontakt telefoniczny 505-475-496.
czytaj więcej →

Umowy na realizację inwestycji drogowych w Gminie Dobrzany podpisane

DODANO: 2016-06-02 12:02:30

W dniu 30 maja 2016 r. Burmistrz Dobrzan Anna Gibas oraz Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego  Jarosław Rzepa podpisali umowy o dofinansowanie inwestycji w Gminie Dobrzany z zakresu budowy i przebudowy dróg gminnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

czytaj więcej →

Informacja

DODANO: 2016-06-01 12:09:36

Nabór – przedstawicieli organizacji pozarządowych do Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na lata 2016 – 2019 ogłoszono -dn. 23 maja br.  

Nabór trwa do 13 czerwca 2016 r.

Szczegóły znajdą Państwo w komunikacie na stronie internetowej WWS (www.wws.wzp.pl) w zakładce Zachodniopomorskiej Rady działalności Pożytku Publicznego: http://www.wws.wzp.pl/zachodniopomorska-rada-dzialalnosci-pozytku-publicznego-0/wybory-do-zrdpp/uwaga-rozpoczynamy-nabor-kandydatow-organizacji-pozarzadowych-do-zrdpp-na-lata-2016-2019

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy