Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Pogoda

DODANO: 2015-07-31 12:20:39

I N F O R M A C J A

W dniach od 1.08.2015 r. do 28.08.2015 r. gabinet fizjoterapii będzie nieczynny z powodu remontu.
Pacjenci zarejestrowani od sierpnia proszeni są o ustalenie nowego
terminu zabiegów
pod nr telefonu 533 663 123
w dni powszednie w godz. od 8.00 do 12.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj więcej →

Szanowni Mieszkańcy

DODANO: 2015-07-31 10:17:11

1 sierpnia br. o godzinie 17:00 zostanie uruchomiona syrena alarmowa Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzanach. Prosimy, aby w tej minucie ciszy, zatrzymali się Państwo na ulicach i chodnikach, by uczcić pamięć Powstańców Warszawskich, którzy 71 lat temu o tej właśnie godzinie, stawili opór nazistowskiemu okupantowi.

 

czytaj więcej →

Ogłoszenie

DODANO: 2015-07-29 09:59:35

Gmina Dobrzany działająca poprzez Zakład Gospodarki Komunalnej w Dobrzanach przypomina, że za opłaty za ścieki z miejscowości Szadzko, Odargowo, Kozy dokonywane w Agencji PKO w siedzibie Urzędu Miejskiego w Dobrzanach nie pobiera się prowizji (nie ma dodatkowych opłat za zapłatę faktury).

Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej

Katarzyna Ulewicz

czytaj więcej →

Wyróżnienie honorowe dla Parku nad Rzeczką

DODANO: 2015-07-23 13:33:35

22 lipca w Szczecinie odbyło się podsumowanie VI edycji konkursu „Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego”. O nagrodę Marszałka Województwa mogły ubiegać się samorządy, które zrealizowały przedsięwzięcia w przestrzeni publicznej w 2014 r. Do konkursu  zgłoszono 11 inwestycji z całego pomorza. Kapituła konkursowa pod przewodnictwem wicemarszałka województwa Tomasza Sobieraja postanowiła przyznać wyróżnienie honorowe Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Gminie Dobrzany za przedsięwzięcie pn.: „Rewitalizacja Parku Miejskiego przy  ul. Parkowej w Dobrzanach pod nazwą „Park nad Rzeczką”. W uzasadnieniu werdyktu mówi się, że przedsięwzięcie wyróżniono za stworzenie warunków oferujących bogactwo walorów przyrodniczo-krajobrazowych gminy oraz za wykreowanie przestrzeni sprzyjającej integracji, pobudzającej do aktywności i wspólnych działań zarówno lokalną społeczność jak i turystów. Wyróżnienie honorowe w postaci statuetki i dyplomu z rąk wicemarszałka Pana Tomasza Sobieraja w imieniu Gminy Dobrzany odebrała Burmistrz  Pani Anna Gibas wraz z przedstawicielkami Towarzystwa Przyjaciół Dobrzan  „Złoty Szpon”  Prezes Teresą Knape oraz  członkiem Haliną Błaszczyk. Burmistrz dziękując za nagrodę podkreśliła ogromną determinację  i zaangażowanie mieszkańców Dobrzan i stowarzyszenia „Złoty Szpon” jaką włożyli w powstanie parku.

 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy