Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


II Dobrzański Dzień Walki z Uzależnieniem

DODANO: 2019-12-04 13:22:32

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrzanach wraz z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w dniu 29.11.2019 r. zorganizowała po raz drugi wydarzenie promujące działania profilaktyczne na terenie naszej gminy pod hasłem ,,II Dobrzański Dzień Walki z Uzależnieniem”. Tematem wiodącym całego wydarzenia były zagrożenia wynikające z coraz to łatwiejszego dostępu do dopalaczy oraz substancji psychoaktywnych.

Podczas spotkania Pan Sławomir Pyrko zaprezentował Społeczny Program Profilaktyki Uzależnień pt.: ,,Wspierajmy się” , jak również umilił nam czas swoimi autorskimi utworami. Pracownicy Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach zorganizowali loterię profilaktyczną, gdzie każdy uczestnik mógł otrzymać nagrodę za prawidłową odpowiedź.

Powstał również kącik profilaktyczny który prezentował różne materiały profilaktyczne (ulotki, broszury, plakaty oraz komiksy) wydane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrzanach. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak tablica z atrapami narkotyków i dopalaczy. Na zakończenie odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Dobrzany.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy