Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach

DODANO: 2021-10-21 11:39:18

Zapraszam mieszkańców Gminy Dobrzany na  XXIX sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach, która odbędzie się w dniu 27 października 2021 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Dobrzanach.

     PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

Wiesław Borzęcki

Porządek obrad

czytaj więcej →

Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

DODANO: 2021-10-08 10:13:52

Drodzy mieszkańcy, Centrum Projektów Polska Cyfrowa  4 października ogłosiło nabór na dofinansowanie zakupu komputerów do nauki dla dzieci z rodzin popegeerowskich - zapraszamy do skorzystania z dofinansowania. Wniosek na grant zostanie złożony przez Gminę Dobrzany w kwocie odpowiadającej liczbie pozytywnie zweryfikowanych oświadczeń, które złożą rodzice dzieci z rodzin byłych pracowników PGR (rodzice, dziadkowie, pradziadkowie).
 

Rodzice dzieci szkoły podstawowej oraz dzieci ze szkół średnich oraz uczniowie szkół średnich, którzy osiągnęli pełnoletniość proszeni są o składanie wniosków w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Dobrzanach do dnia 22 października 2021 roku.

Zakupione komputery pozostaną własnością Gminy Dobrzany. Sprzęt komputerowy będzie wydawany rodzicom na podstawie umowy użyczenia na następujących warunkach:

  • laptop zostanie użyczony na czas nauki ucznia w szkole podstawowej lub średniej
  • rodzic wyrazi zgodę na odpowiedzialność materialną za utratę laptopa bądź jego uszkodzenie nie objęte gwarancją,
  • rodzic zobowiąże się do corocznego okazania laptopa do oględzin stanu technicznego pracownikowi gminy w siedzibie Urzędu Miejskiego w Dobrzanach lub w miejscu zamieszkania rodzica.

Wnioski dostępne są w portierni Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach oraz w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Dobrzanach, do pobrania tutaj dla opiekuna prawnego | dla osoby pełnoletniej lub na tronie https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

Zapraszamy rodziców uczniów uprawnionych do składania wniosków.
W przypadku jakichkolwiek pytań, służymy pomocą tel. 91 5620 201

Proszę o dopisanie na oświadczeniu numeru kontaktowego.

Więcej informacji na stronie https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

czytaj więcej →

Konkurs Marszałka "Zachodniopomorski Lider NGO 2021" dla organizacji pozarządowych

DODANO: 2021-10-20 08:57:24

zdjęcie trzech statułetek z napisem NGO podspodem biały napis na niebieskim tle: konkurs zachodniopomorski lider NGO 2021

Organizacje pozarządowe z terenu województwa zachodniopomorskiego mogą zgłaszać się do konkursu ,,Zachodniopomorski Lider NGO 2021”. To już czwarta edycja konkursu, w którym na organizacje z regionu (stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń, wopr-y, itp.) czekają nagrody finansowe i wyróżnienia.

Cel konkursu to wyróżnienie ciekawych inicjatyw zrealizowanych przez organizacje pozarządowe w 2020 roku, uhonorowanie i promocja działań zachodniopomorskich organizacji, wzmacnianie wizerunku organizacji z regionu oraz zwiększenie świadomości mieszkańców województwa na temat działalności społecznej.

czytaj więcej →

Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu "Programu współpracy Powiatu Stargadzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami działalności pożytku publicznego na 2022 r.

DODANO: 2021-10-20 08:41:59

Szanowni Mieszkańcy, przekazujemy do Państwa informacji, ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu "Programu współpracy Powiatu Stargardzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 r.

ogłoszenie konsultacji

Projekt Programu współpracy z NGO na 2022 r.

formularz zgłaszania opinii

czytaj więcej →

Terminarz Polowań dewizowych na terenie obwodu łowieckiego nr 186 oraz 108 ,,Knieja’’ Szczecin

DODANO: 2021-10-14 13:24:02

Przekazujemy do Państwa informacji terminarz polowań dewizowych na terenie obwodu łowieckiego nr 186 oraz 108

czytaj więcej →

Pasowanie pierwszoklasistów

DODANO: 2021-10-14 12:06:38

W czwartek 14 października br. w Zespole Szkół Publicznych w Dobrzanach miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów.

Apel pasowania, pierwszoklasiści rozpoczęli od odtańczenia poloneza. Następnie głos zabrali Dyrektor ZSP w Dobrzanach Krystyna Bugajna, Burmistrz Dobrzan Paweł Filip oraz Przewodniczący Rady Rodziców Krzysztof Pawlak. Po wystąpieniu oficjeli, uczniowie zaprezentowali program artystyczny. Po występach odbyło się ślubowanie, a następnie pierwszaki zostały pasowane na uczniów.

W sali gimnastycznej dzieci ustawione w druszeregu. W pierwszym szeregu dziewczynki we fioletowych sukienkach, w drugim chłopcy w niebieskich biretach. Za dziećmi na drabinkach wisi napis ślubujemy

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy