Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


OGŁOSZENIE

DODANO: 2013-09-23 21:30:10

 

OGŁOSZENIE

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego

na wniosek Stowarzyszenia „SIEJA” z/s w Marianowie

 

informuje o możliwości składania w za pośrednictwem Stowarzyszenia „SIEJA” z/s w Marianowie wniosków o dofinansowanie w ramach środka 4.1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” 

czytaj więcej →

DODANO: 2013-09-20 10:22:34

 

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego, zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.

 

UWAGA

ważna informacja dla Wnioskodawców

 

składających za pośrednictwem Stowarzyszenia „SIEJA” z/s w Marianowie,  w okresie od  22.07.2013 r. do 23.08.2013 r., wnioski o dofinansowanie w ramach środka 4.1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” na operacje polegające na          

 

podnoszeniu wartości produktów rybactwa, rozwoju usług na rzecz społeczności zamieszkującej obszary zależne od rybactwa.

 

Stowarzyszenie „Sieja” informuje, że w ogłoszeniu o naborze błędnie został określony limit dostępnych środków (kwota 1 200 000 zł), które są przeznaczone dla sektora gospodarczego i społecznego.

 

Poprawny limit dostępnych środków  to kwota 1 000 000 zł.

Przypominamy, że zgodnie z zasadami obowiązującymi w ostatnim roku ogłaszania konkursów (dla Stowarzyszenia „Sieja” jest to ostatni rok) Komitet wybiera operacje do 120% limitu,  pozostałe operacje przekraczające tę kwotę są operacjami niewybranymi. Dofinansowanie otrzymują operacje mieszczące się w limicie dostępnych środków.              

 

Stowarzyszenie „Sieja” przeprasza wszystkich Wnioskodawców za błędnie podaną kwotę limitu. 

czytaj więcej →

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO W GMINIE DOBRZANY

DODANO: 2013-09-18 15:43:47

HARMONOGRAM ODBIORÓW ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
I ZUŻYTEGO ELEKTRO-SPRZĘTU W GMINIE:

 

23.09.2013 r. (poniedziałek) – Dobrzany

24.09.2013 r. (wtorek) – Szadzko, Odargowo, Kępno, Mosina, Lutkowo, Kozy, Biała

25.09.2013 r. (środa) – Dolice, Grabnica, Krzemień, Sierakowo, Bytowo, Błotno, Ognica

czytaj więcej →

DODANO: 2013-09-18 13:07:56

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego, zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.

 

 

Uprzejmie informujemy, że  w dniu 30 września 2013 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w siedzibie Stowarzyszenia „Sieja” w Marianowie, ul. Mieszka I 1 odbędzie się posiedzenie dotyczące rozpatrzenia odwołań od oceny Komitetu w zakresie wniosków złożonych w III naborze w ramach środka 4.1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności.

 

Odwołania dotyczą operacji polegających na:

1.    wzmocnieniu konkurencyjności i utrzymaniu atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa.

2.    podnoszeniu wartości produktów rybactwa, rozwoju usług na rzecz społeczności zamieszkującej obszary zależne od rybactwa.

 

 

Przewodniczący Komitetu

Jarosław Szysz

czytaj więcej →

DODANO: 2013-09-12 08:23:42

WIENIEC DOŻYNKOWY Z BYTOWA
NAJPIĘKNIEJSZY

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy