Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Dzień Działkowca 2021 r.

DODANO: 2021-09-30 10:32:28

W minioną sobotę tj. 18.09.2021 r. o godz. 13:00 pod „NASZĄ WIATĄ”  na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Dobrzanach odbył się Dzień Działkowca. Zebranych działkowców bardzo serdecznie przywitał Prezes Zarządu.

Przedstawiciele Zarządu wręczyli nagrody (zestawy  akcesoriów działkowych) dla wyróżniających się działek. Został również przeprowadzony quiz z wiedzy o naszym ogrodzie. Nagrodę w postaci szampana otrzymali Józef i Renata Bylewscy.

Po części oficjalnej dla wszystkich uczestników był przygotowany poczęstunek (kiełbasa, kaszanka, smalec, ciasto, kawa, herbata, pieczone ziemniaki).

Spotkanie było bardzo udane i owocne, a „działkowcy” przy muzyce bawili się do późnych godzin wieczornych.

Zarząd ROD

Ludzie w trzech rzędach pozują do zjęcia, za nim baner z napisem Polski Związek Działkowców Rodzinny Ogród Działkowców w Dobrzanach

czytaj więcej →

HARMONOGRAM DOWOZU I ODWOZU UCZNIÓW Z TERENU GMINY DOBRZANY OBOWIĄZUJĄCY OD 1 PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU

DODANO: 2021-09-29 13:54:38

Szanowni Państwo,

przekazujemy do Państwa informacji harmonogram dowozu i odwozu uczniów z terenu Gminy Dobrzany obowiązujący od 1 października br.

czytaj więcej →

Zawiadomienie - przerwa w dostawie wody w miejscowości Ognica, Błotno, Bytowo, Szadzko, Odargowo, Sierakowo

DODANO: 2021-09-29 12:46:56

Zakład Gospodarki Komunalnej w Dobrzanach informuje, że w dnu 29.09.2021 r.  w miejscowościach: Ognica, Błotno, Bytowo, Szadzko, Odargowo, Sierakowo do godziny 15:00 nastąpią przerwy w dostawie wody.

czytaj więcej →

DODANO: 2021-09-22 14:15:27

 

 

SZANOWNI  MIESZKAŃCY  GMINY  DOBRZANY

Gminne Biuro Spisowe w Dobrzanach prosi wszystkich mieszkańców, którzy do chwili obecnej, nie dokonali spisu  w Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań, o pilny kontakt z Urzędem Miejskim w Dobrzanach,  w celu uzgodnienia sposobu zrealizowania tego obowiązku.

Członkowie Gminnego Biura Spisowego pozostają do Państwa dyspozycji od dnia 27 września 2021 r. (poniedziałek) do dnia 30 września 2021 r. (czwartek) w godzinach pracy Urzędu.

Z obowiązku dokonania spisu należy się wywiązać do dnia 30 września 2021 r.

  Gminny Komisarz Spisowy
Paweł Filip

czytaj więcej →

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie zaprasza do udziału w projekcie "Utrzymania zdrowotności oraz liczebności rodzin pszczelich na terenie województwa zachodniopomorskiego poprzez zakup karmy z dodatkami prebiotycznymi

DODANO: 2021-09-21 07:24:23

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie w partnerstwie z Regionalnym Związkiem Pszczelarzy w Koszalinie, Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Gorzowie oraz Regionalny Związek Pszczelarzy w Gryfinie zapraszają do udziału w projekcie "Utrzymania zdrowotności oraz liczebności rodzin pszczelich na terenie województwa zachodniopomorskiego poprzez zakup karmy z dodatkami prebiotycznymi".

Zaproszenie

Deklaracja udziału w projekcie

Klauzula informacyjna

Regulamin uczestnictwa

czytaj więcej →

Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach

DODANO: 2021-09-17 08:28:16

Zapraszam mieszkańców Gminy Dobrzany na  XXVIII sesję Rady Miejskiej w Dobrzanach, która odbędzie się w dniu 23 września 2021 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Dobrzanach.

     PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

Wiesław Borzęcki

 

Porządek obrad

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy