Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Święto Kartofla w Parku nad Rzeczką

DODANO: 2018-09-18 11:35:16

Grupa nieformalna pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Dobrzan „Złoty Szpon” złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pod nazwą „Święto kartofla – ziemniak w roli głównej” z programu Społecznik 2018, finansowanego ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. Do realizacji projektu zaprosiliśmy Gminę Dobrzany, która w ramach współpracy udostępniła nam sprzęt nagłaśniający, stoły i ławki jak również uczestniczyła w zakupie nagród do konkursów. Realizacja projektu odbyła się w dniu 15 września 2018 roku w Parku nad Rzeczką w Dobrzanach przy ul. Parkowej.

 

czytaj więcej →

Narodowe czytanie "Przedwiośnia" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Dobrzanach

DODANO: 2018-09-17 11:49:38

Gminna Biblioteka Publiczna w Dobrzanach po raz pierwszy wzięła udział w akcji Narodowego Czytania zainicjonowanego przez Parę Prezydencką Rzeczypospolitej Polskiej.

Tegoroczna pierwsza w historii Dobrzan akcja Narodowego Czytania miała miejsce dnia 08.09.2018 r. (sobota) o godzinie 10.00 Gminnej Bibliotece Publicznej w Dobrzanach, gdzie zostały przeczytane fragmenty dzieła Stefana Żeromskiego pt. „Przedwiośnie” przez zaproszonych gości. Na wstępie po przywitaniu zaproszonych gości Pani Burmistrz Anna Gibas krótko przedstawiła przesłanie akcji Narodowego Czytania wspominając i nawiązując także do przypadającej w tym roku stuletniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, następnie wyświetlona została prezentacja multimedialna związana z życiem i twórczością Stefana Żeromskiego.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy