Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Relacja z Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych w Starej Dąbrowie

DODANO: 2019-06-13 09:50:22

08 czerwca 2019 roku na stadionie w Starej Dąbrowie odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze, w których rywalizowało 17 jednostek ochotniczych straży pożarnych  powiatu stargardzkiego;  Gminę Dobrzany reprezentowały jednostki OSP Dobrzany
i OSP Krzemień. Rozgrywki przeprowadzone zostały w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Po bardzo wyrównanej walce tytuł najlepszej drużyny w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych przypadł jednostce OSP Suchań, drugie miejsce zajęła OSP Żarowo, a na trzecim miejscu uplasowała się jednostka OSP  Wapnica. Jednostki z Gminy Dobrzany zajęły: OSP Dobrzany 8 miejsce , OSP Krzemień 16. Gratulujemy wszystkim jednostkom biorącym udział w zawodach powiatowych.
 

 

czytaj więcej →

Zwycięstwo z Sokołem Pyrzyce

DODANO: 2019-06-12 07:15:19

Dnia 8.06.2019 r. o godz.15.00 odbył się mecz pomiędzy Zorzą Dobrzany a Sokołem Pyrzyce.

Był to ostatni mecz u siebie w sezonie 2018/2019 . Zorza nie dała żadnych szans dla przyjezdnych wygrywając mecz w stosunku 5 : 1 , pomimo braków kadrowych ( kontuzje i sprawy rodzinne ).
Festiwal bramek rozpoczął Tomasz Antczak po  zespołowej akcji. Drugą bramkę zdobył z karnego Dawid Dziewiński podyktowanego za przewinienie w polu karnym . Trzecią bramkę zdobył po samotnym rajdzie Michał Dutkowski ,oddając silny strzał , który ,,przełamał " ręce bramkarzowi. Czwartą bramkę po rajdzie i strzale przy lewym słupku zdobył Tomasz Piotrowski . Piątą bramkę zdobył po dośrodkowaniu z główki pod poprzeczkę  Andrzej Pedrycz .
 
Ostatni mecz sezonu Zorza zagra na wyjeździe z Jeziorakiem Szczecin , który wyprzedza Zorzę jednym punktem .
Mecz odbędzie się 15.06.2019 r. o godz.15.00. Pierwotnie mecz był planowany na godz. 17.00 ale na wniosek klubów zainteresowanych zmieniono godzinę rozpoczęcia meczu.

tekst i zdjęcia: NM

czytaj więcej →

Bezpiecznie podczas wakacji

DODANO: 2019-06-11 13:17:55

Bezpiecznie podczas wakacji

 

Na stronie internetowej Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stargardzie: pssestargard.pis.gov.pl oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej: wypoczynek.men.gov.pl znajdują się informację do pobrania na temat zasad bezpiecznego wypoczynku wraz z wykazem organizatorów/miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży zakwalifikowanych przez Kuratorium Oświaty, który jest na bieżąco aktualizowany.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy