Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Zakończenie rundy jesiennej

DODANO: 2019-11-26 13:20:10
Drużyny piłkarskie Zorzy Dobrzany w dniu 23.11.2019 zakończyły rundę jesienną. Pierwsza drużyna klasy Okręgowej zajęła 8 lokatę po rundzie jesiennej, na 16 drużyn.Początek rozgrywek nie był zbyt udany. Przyczyną była duża rotacja zawodników i nie zgranie się zespołu. Do drużyny Zorzy z Błękitnych Stargard powróciło trzech wychowanków Zorzy. W pierwszej drużynie regularnie grało od trzech do sześciu młodzieżowców, pomimo ,że w/g regulaminu wymagane jest żeby grał co najmniej jeden młodzieżowiec .
Z upływem rozegranych większej liczby meczy w rundzie jesiennej , mecze stały się bardziej widowiskowe i zacięte, wykonaniu naszego zespołu , a zatem przyszły lepsze wyniki.
 
Drużyna ,,B" klasy sezon zakończyła 10.11.2019 r. grając na wyjeździe z liderem tej klasy rozgrywkowej Orkanem II Suchań, która do tego meczu nie odniosła , żadnej porażki . Po zaciętym meczu obfitującym w liczne twarde starcia , drużyna z Suchania w dodatku na swoim terenie musiała uznać zwycięstwo drużyny Zorzy II  1: 0 . Zwycięską bramkę zdobył Kamil Zaborowski.
Drużyna Zorzy II w rozgrywkach jesiennych zajęła 2 miejsce.Wyprzedził ją tylko Orkan II Suchań.
 
tekst i zdjęcia: N/M
czytaj więcej →

Turniej piłkarski Żaków

DODANO: 2019-10-21 12:13:49
Dnia !3.10.2019 r. o godz.10.00 w na Stadionie Miejskim im.Dionizego Stąpóra odbył się turniej piłkarski w kategorii ,,Żak"ramach  rozgrywek zorganizowanych przez ZZPN Szczecin pod nazwą ,,Pierwsza Piłka". W turnieju brały udział dwie drużyny Zorzy Dobrzany , po jednej drużynie Remor Recz , Światowid Łobez i Sparta Węgorzyno . Z powodu choroby zawodników nie stawiła się druga drużyna z Węgorzyna. Rozgrywki odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Każdy z meczy trwał 12 min.
Rezultat był drugoplanowy, najważniejsza była dobra zabawa i zaangażowanie zawodników w meczach. Na koniec starszy rocznik t.z. Orlik z Zorzy Dobrzany rozegrał mecz kontrolny z zawodnikami z Łobza. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy Dyplom uczestnictwa w turnieju. Trenerem drużyn dziecięcych na tym turnieju był Marcin Narkun.
Do zorganizowania turnieju przyczynili się w znacznym stopniu rodzice uczestników turnieju, organizując poczęstunek dla zawodników (a było w czym wybierać, oj było ). Za co Zarząd Zorzy dziękuje. Za obsługę grilla szczególne podziękowania dla Roberta Ulewicza (wytrwałość ).
Do zobaczenia na wiosnę 2020 r.
 
Wyk.N/M
czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy Dobrzany nad Mierzynianką Mierzyn

DODANO: 2019-10-21 10:01:25
Zorz Dobrzany dnia 19.10.2019 r. udała się do Szczecina na ulice Tenisową rozegrać mecz o godz.11:30 z Mierzynianką Mierzyn . Pomimo  wczesnej pory, oraz warunków jesiennych drużyna z Dobrzan dobrze weszła w mecz, o czym świadczy wynik meczu. Pierwszą bramkę zdobył dla Dobrzan Piotr Olejnik w 22 min. meczu przelobowując bramkarza gospodarzy, drugą bramkę zdobył Tomasz Piotrowski w 50 min. główkując z pola pięciu metrów, trzecią bramkę dla Zorzy zdobył Mateusz Orlik w 71 min. meczu, oddając strzał z odległości około 20 metrów.
W 89 min. sędzia podyktował karny przeciwko Zorzy, który to miejscowy zawodnik Rafał Włodarski zamienił na bramkę .Taki wynik meczu utrzymał się do zakończenia meczu czyli 3 : 1 dla Zorzy. Nadmienić trzeba, że pierwszym składzie grało pięciu młodzieżowców.
fragment meczu Zorzy Dobrzany z Mierzynianką Mierzyn
 
tekst i zdjęcie: N. M.
czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy Dobrzany nad Wicherem Brojce

DODANO: 2019-10-07 10:35:47
Dnia 5.10.2019 r. pierwsza drużyna Zorzy Dobrzany udała się na mecz do Trzygłów na rozegranie meczu z drużyną Wicher Brojce , ponieważ z uwagi na intensywne opady deszczu boisko w Brojcach nie nadawało się do rozgrywek.
Mecz rozpoczął się o godzinie 15.00 zgodnie z planem, pod dyktando Zorzy Dobrzany, co odzwierciedla wynik meczu 3 : 1 dla Zorzy. Bramki dla Zorzy zdobył dwie Lavryk i i z karnego Jarząbek .
fragment meczu Zorzy Dobrzany z Wicher Brojce
tekst i zdjęcie: N/M
czytaj więcej →

Powstanie Akademii Piłkarskiej

DODANO: 2019-09-20 09:50:23
MKS Zorza Dobrzany informuje,że przy Klubie Piłkarskim Zorza powstała szkółka piłkarska.
Pod nazwą Akademia Piłkarska Miejskiego Klubu Sportowego ,,Zorza " w Dobrzanach.
Koordynatorem i jednocześnie trenerem akademii, jest Pan Marcin Narkun , nauczyciel
wychowania fizycznego w miejscowej Szkole , jednocześnie trener z licencją trenerską UEFA ,,A"
Do szkółki mogą należeć dzieci w wieku od 3 lat do 10 lat .
Zainteresowane osoby prosi się o kontakt z wymienionym trenerem.
 
W chwili obecnej są stworzone cztery grupy w różnym wieku.
Jedna z grup uczestniczyła dnia 15.09.2019 r  w turnieju w Łobzie .
Grupa ta występuje w turnieju ,,ŻAK" zorganizowanego przez ZZPN Szczecin.
W grupie z Zorzą występują dwie drużyny niezależne od siebie z Węgorzyna ,
jedna pod nazwą ,,Sparta" a druga nowo przyjęta , nazwa nie znana.
,,Remor" Recz i ,,Światowid 63" Łobez.
Planowany wstępnie turniej w Dobrzanach odbędzie się dnia 13.10.2019 r.
Z grup prowadzonych w chwili obecnej można by utworzyć drużynę zdolną do rozgrywek zorganizowanych przez ZZPN Szczecin , lecz nie ma trenera z uprawnieniami który by mógłjeździć z drużyną na turnieje .Turnieje odbywają się w różnych miejscowościach w tych samych terminach.
 
Tekst: N/M
czytaj więcej →

Zwycięstwo Zorzy II Dobrzany nad Unią II Dolice

DODANO: 2019-09-18 14:22:31
Dnia 15.09.2019 r. o godz.15.00 na stadionie Miejskim w Dobrzanach odbył się mecz drużyn B Klasowych, powstałych w tym sezonie ,pomiędzy Zorzą II a Unia II Dolice o mistrzostwo B Klasy. W drużynie Zorzy w przeważającej liczbie grali zawodnicy młodzieżowi.
Wynik meczu rozpoczął Grzegorz Gruchała w 20 min. uzyskując prowadzenie drużyny Zorzy II drugi gol w tym meczu zdobył również zawodnik  Zorzy II Hubert Zawadzki dla Unii II, pechowo interweniując we własnym polu karnym ( bramka samobójcza ). Ten wynik remisowy utrzymał się do przerwy.
Po przerwie, widoczna była przewaga Zorzy II , co zostało potwierdzono zdobyciem bramki przez
zawodnika D. Dziewińskiego w 72 min. ustalając wynik meczu na 2 : 1 dla Zorzy II.
fragment meczu Zorzy II Dobrzany a Unią II Dolice
tekst i zdjęcie: N. M.
czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy