Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


DOBRZAŃSKI DZIEŃ WALKI Z UZALEŻNIENIEM

DODANO: 2018-12-12 10:29:35

26 listopada na terenie placówki wsparcia dziennego TPD w Dobrzanach odbyła się impreza pod hasłem ,,Dobrzański Dzień Walki z Uzależnieniem". Była to pierwsza tego typu impreza zorganizowana we współpracy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrzanach wraz z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, mająca na celu uświadomienie dzieciom i młodzieży negatywne skutki nadużywania narkotyków oraz dopalaczy.

Na początku zebrani goście wysłuchali koncertu rockowego, który był przeplatany pogadankami profilaktycznymi. Następnie nastąpiło rozstrzygniecie konkursu pt. ,,Wolni od uzależnień” oraz wręczenie nagród. Na końcu odbyła się zabawa Andrzejkowa, którą poprowadził Pan Rafał Kormosz (DJ Shock). W trakcie zabawy grupa wolontariuszy z ZSP w Dobrzanach częstowała wszystkich uczestników świeżymi owocami. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców.

 

Galeria zdjęć

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Narodowy Spis Powszechny

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Przekaż 1% w Dobrzanachw Dobrzanach

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy